Scholastic F.I.R.S.T.

Eğitici Oyun
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut34M
  • Sürüm1.2.3(175)
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Scholastic F.I.R.S.T. indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Eğitici öğeleriyle dikkat çeken Scholastic F.I.R.S.T. oyunu, çocukların eğlenerek vakit geçirmesi için pek çok içerik sunar. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Scholastic F.I.R.S.T. ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Android cihazınıza ücret ödemeden indirmek olacak. Okumayı öğrenmede yeni bir macera deneyimi yaşamak isterseniz sizde Scholastic F.I.R.S.T. oyununa sahip olabilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Scholastic F.I.R.S.T. oyununda kazanan kişi olmak konusunda emin adımlarla ilerleme kat edebilirsiniz. Küçük eylemler karşısında büyük sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun için taktiklerinizi kullanmaya hazır olun.

Ooka Island, süreci binlerce mikro eyleme bölerek temel okuma becerilerini öğretmeyi dönüştürüyor. Eğitsel olarak sağlam bir metodoloji ve son derece uyarlanabilir teknoloji ile Ooka Island, her öğrencinin akıcı okumaya giden yolunu aktif olarak kişiselleştirir. Araştırma ve etkinliğe dayalı bir deneyim içerisinde zaman geçirmek için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Her bir içeriği kullanarak ilerleyeceğiniz Scholastic F.I.R.S.T. oyununda okumayı kolaylaştıracak içeriklerin her birini değerlendirebilirsiniz. Dr. Kay MacPhee'nin kanıtlanmış, araştırmaya dayalı kavramları üzerine inşa edilen Ooka Adası, çocukların fonolojik farkındalıklarını güvence altına alırken, sözcükleri okumanın konuşma kadar zahmetsiz olmasını sağlamak için fonolojik becerileri öğretirken, öğrencilerin anlamaya odaklanabilmesini sağlamak amacıyla bilinçli olarak öncülük eder.

Scholastic F.I.R.S.T. indir

Ooka Adası'nın etkili temel okuma programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmaya dalın. Her düzeyde eğitimciler için raporlama yapabilirsiniz. Bir öğrencinin, sınıfın, okulun veya bölgenin hem üst düzeyde hem de en ayrıntılı şekilde nasıl ilerlediğini bilmek önemlidir. Bu verileri eğitimciler için eyleme geçirilebilir hale getirmek de aynı derecede önemlidir. Ooka Island'ın anlamlı raporları, eğitimcilere kritik okuma hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan en zengin ve en etkili ölçümlerle doludur. Yüksek düzeyde uyarlanabilir olmak, tüm öğrencileri erken okuma yolculukları boyunca sorunsuz bir şekilde desteklemek anlamına gelir.

Üç düzeyde uyarlanabilirlik ile anında iskele, ilerleme hızına uyarlamalar ve daha karmaşık müdahaleler - Ooka Island'ın sürekli biçimlendirici değerlendirmesi, öğrencinin başarılı olmasına yardımcı olmak için kesin anı ve doğru müdahale türünü anlar. Okumayı ev ve aile ile ilişkilendirmenin yaşam boyu önemli bir etkisi vardır. Okul dışında erişim için adil olacak şekilde bilinçli olarak tasarlanan Ooka Island, her zaman, her yerde ve herhangi bir cihazda kullanılabilir. Öğrenciler, kişiselleştirilmiş hesaplarını kullanarak kaldıkları yerden devam ederek kendi okuma öğrenme maceralarında ölçülebilir ilerleme kaydetmeye devam ederler.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Scholastic F.I.R.S.T. indir